Uzvaru Anglijas futbola premjerlīgas mačā pirmdien izcīnīja Leicester City, kas ar 2:1 savā laukumā pārspēja neveiksmīgi spēlējošo čempioni Londonas Chelsea, tādējādi pārņemot vadību turnīra kopvērtējumā.

Mača rezultātu spēles 34.minūtē atklāja pārsteidzošu sniegumu rādošais City uzbrucējs Džeimijs Vardijs, kurš izmanīgi aizsniedzās pēc alžīrieša Rijiāda Mahreza piespēlētās bumbas un raidīja to vārtos. Otrā puslaika sākumā jau pats Mahrezs panāca divu vārtu pārsvaru, bet 13 minūtes pirms pamatlaika beigām franču uzbrucējs Loiks Remī, pēc centrējuma soda laukumā sitot ar galvu, vienus vārtus atguva, kas gan neglāba Chelsea no kārtējā zaudējuma šajā sezonā.

Chelsea šosezon piedzīvojusi deviņus zaudējumus 16 Anglijas premjerlīgas spēlēs. Deviņus zaudējumus Londonas klubs piedzīvoja arī divās iepriekšējās sezonās kopā, aizvadot 76 spēles. Premjerlīgas kopvērtējumā līdere ar 35 punktiem 16 spēlēs ir Leicester City, kas par diviem punktiem apsteidz Londonas Arsenal, bet par punktu mazāk Manchester City rēķinā.