Ar teicamu vārtu guvumu UEFA Čempionu līgas F apakšgrupas 1. kārtas spēlē izcēlies Tomass Millers, kurš palīdzēja Minhenes Bayern viesos ar 3:0 pieveikt Pireju Olympiakos. Vācietis mačā kopumā atzīmējās ar diviem gūtiem vārtiem, vienus vārtus pievienoja Mario Gece.

Neilgi pēc pirmā puslaika pārtraukuma Tomass Millers ar tālu raidījumu pārsteidza vārtsargu Roberto un gūstot ļoti skaistus vārtus. Viesiem no Minhenes arī turpinājumā bija pārsvars laukumā, taču Bayern otros vārtus izdevās gūt vien 89. minūtē. Pussargs Mario Gece no asa leņķa raidīja bumbu vārtos. Punktu uzvarai 90. minūtē ar 11 metru soda sitienu pielika Millers, gūstot savus otros vārtus spēlē. Bayern ar 3:0 pārliecinoša uzvara.