Anglijas premjerlīgas desmitās kārtas spēlē, Londonas derbijā, West Ham United Boleyn Ground stadionā uzņēma čempioni Chelsea. Mačā netrūka dramatisku notikumu, jo pirmā puslaika beigās viesu pussargs Nemanja Matičs saņēma noraidījumu. Žuzē Mourinju tika aizsūtīts uz tribīnēm, bet West Ham United ar 2:1 pieveic Chelsea. 79. minūtē Endijs Kerols izrāva uzvaru mājiniekiem.

17. minūtē pēc Pajeta izpildītā tiešā brīvsitiena Asmiram Begovičam nācās piepūlēties lai bumbu novirzītu aiz vārtiem. Bet pēc stūra sitiena bumba šķērsoja viesu soda laukuma un Mauro Zarate to neapstrādājis uzreiz trieca labajā vārtu stūrī. Puslaika beigās vēl vienu triecienu saņēma Chelsea, jo pussargs Nemanja Matičs saņēma otro dzelteno kartīti.

Chelsea 56. minūtē izlīdzināja rezultātu, kad pēc stūra sitiena Garijs Keihils izrādījās veiklākais vārtu tuvumā un trieca bumbu tīklā. Tomēr čempionu sliktais sezonas sākums turpinājās – 79. minūtē uz maiņu devušais Endijs Kerols uzvarēja gaisa divcīņā un ar galvu raidīja bumbu vārtos un izrāva uzvaru West Ham United!