Anglijas Premjerlīgas sezonas pirmajā spēlē Manchester United savā Old Trafford stadionā ar 1:0 uzvarēja Tottenham Hotspur. Vienīgos vārtus guva Spurs aizsargs Kails Vokers, spēles 22.minūtē cīņā ar Veinu Rūniju iesitot bumbu savos vārtos.

Spēles pirmās 20 minūtes aktīvāk aizvadīja Tottenham Hotspur futbolisti, vairākas reizes bīstami sitot pa argenīnieša Serhio Romero sargātajiem Manchester United vārtiem. 22.minūtē pēc Hotspur futbolistu kļūdas bumba nonāca pie Veina Rūnija, un Spurs aizsargs Kails Vokers mēģinot to United vārtsargam izsist, raidīja bumbu savos vārtos.

Atlikušajā spēles laikā vārti vairs netika gūti un Manchester United izcīnijā pirmo uzvaru Premjerlīgas sezonā ar 1:0. Otrajā puslaikā laukuma saimnieku rindās uz maiņu nāca vasaras skaļākais ieguvums, no Minhenes Bayern pārnākušais Bastians Švainšteigers.