Manchester City futbolisti pēc trim zaudējumiem Anglijas Premjerlīgas spēlēs sestdien savā Etihad stadionā ar 4:0 sagrāva Birmingemas Aston Villa.

Šajā mačā visi četri vārti tika gūti otrajā puslaikā. 48.minūtē reidu pa labo malu veica Serhio Agvero, kurš atspēlēja atpakaļ Dāvidam Silva, tas pretējā sod laukuma pusē atrada brīvu Jaju Turē, un viņa sitiens Aston Villa vārtsargam Bredam Guzanam bija netverams.

50.minūtē Villa aizsargs Maika Ričards mēgināja izsist bumbu no soda laukuma, bet tā trāpīja pa Agvero kāju un otro reizi ielidoja komandas vārtos.

Arī trešie vārti tika gūti pēc teicamas Agvero un Silvas saspēles, kuru Agvero noslēdza ar precīzu sitienu vārtu tuvajā stūrī.

66.minūtē trīs Villa aizsargi noskatījās, ka bumba šķērsoja soda laukumu, sasniedza Rahimu Stērlingu, kurš guva ceturtos vārtus. Manchester ar pārliecinošo uzvaru pārtrauca trīs zaudējumu sēriju Premjerlīgas mačos.