Anglijas Premjerlīgas otrās kārtas centrālajā spēlē vicečempioni Manchester City savā Etihad stadionā ar 3:0 pārliecinoši apspēlēja čempionus Londonas Chelsea, kas sezonas pirmajās divās spēlēs tikuši tikai pie viena punkta.

Spēles rezultātu 31.minūtē atklāja Manchester City argentīniešu uzbrucējs Serhio Agvero, kurš ļoti precīzi sita garām Chelsea vārtsargam Asmiram Begovičam. Otrā puslaika izskaņā Vensāns Kompanī pēc stūra sitiena izspēles guva City otros vārtus, bet punktu spēlei pēc sešām minūtēm pielika Fernandinjo, trešo reizi pārspējot Begoviču.

Premjerlīgas jaunās sezonas pirmajā mačā Manuela Pelegrīni Manchester City ar 3:0 uzvarēja West Bromwich Albion, bet Chelsea pirmajā kārtā nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Swansea City, turklāt sarkano kartīti saņēma kluba pamatvārtsargs Tibo Kurtuā, kuram spēle ar City būs jāizlaiž, un viņa vietu ieņēma bosnietis Asmirs Begovičs.