Anglijas Premjerlīgas otrās kārtas centrālajā spēlē vicečempioni Manchester City savā Etihad stadionā ar 3:0 pārliecinoši apspēlēja čempionus Londonas Chelsea, kas sezonas pirmajās divās spēlēs tikuši tikai pie viena punkta.

Spēles rezultātu 31.minūtē atklāja Manchester City argentīniešu uzbrucējs Serhio Agvero, kurš ļoti precīzi sita garām Chelsea vārtsargam Asmiram Begovičam. Otrā puslaika izskaņā Vensāns Kompanī pēc stūra sitiena izspēles guva City otros vārtus, bet punktu spēlei pēc sešām minūtēm pielika Fernandinjo, trešo reizi pārspējot Begoviču.

Premjerlīgas jaunās sezonas pirmajā mačā Manuela Pelegrīni Manchester City ar 3:0 uzvarēja West Bromwich Albion, bet Chelsea pirmajā kārtā nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Swansea City, turklāt sarkano kartīti saņēma kluba pamatvārtsargs Tibo Kurtuā, kuram spēle ar City būs jāizlaiž, un viņa vietu ieņēma bosnietis Asmirs Begovičs.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.