Anglijas vicečempioni Manchester City sestdien savā Etihad stadionā ar 2:0 apspēlēja Warford futbolistus, izcīnot ceturto uzvaru četrās pirmajās Premjerlīgas spēlēs. Vārtus City labā guva Rahīms Stērlings un Fernandinjo.

Watford aizsardzība izturēja visu pirmo puslaiku, tomēr tūlīt pēc pārtraukuma pēc Bakarī Sanjā centrējuma Rahīms Stērlings sita garām vārtsargam Eurelio Gomesam. 56. minūtē Jajas Turē soda sitiens trāpīja mūrī, bet pēc bumba palika pie City futbolistiem un pēc īsas saspēles Fernandinjo otro reizi pārspēja Gomesu.

Manchester City izcīnīja ceturto uzvaru četrās pirmajās Premjerlīgas spēlēs, bet Watford pēc trīs neizšķirtiem piedzīvoja pirmo zaudējumu.