Skaties Latvijas izlases spēļu tiešraides!

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla spēlē Kijevā Manchester City futbolisti ar 3:1 uzvarēja vietējo Dynamo, nodrošinot ļoti labas izredzes iekļūt turnīra nākamajā kārtā.

Mančestras City pirmos vārtus guva spēles 15.minūtē. Pēc stūra sitiena Jaja Turē ar galvu piespēlēja Serhio Agvero, kurš ar spēcīgu sita bumbu garām vārtsargam Oleksandram Šovkovskim. Puslaika beigās otros Mančestras vārtus noorganizēja City galvenais uzbrukuma spēks – Agvero piespēlēja Rahimam Stērlingam, kurš atrada vārtu virzienā skrienošo Dāvidu Silvu, un spāņu pussargam atlika pielikt kāju, lai rezultāts kļūtu 2:0.

Otrajā puslaikā Dynamo izdevās samazināt rezultāta starpību. Pēc Vitālija Bujaļska. Bujaļska sitiena bumba pēc rikošeta palidoja garām City vārtsargam Džo Hārtam. Tomēr punktu spēlei pielika viesi. 90.minūtē Jaja Turē no soda laukuma vēlreiz pārspēja Šovkovski – 3:1.