Viens no titulētākajiem Anglijas futbola klubiem Liverpool, kas ceturtdien UEFA Eiropas līgas spēle tiksies ar Latvijas izlases vārtsarga Andra Vaņina Šveices Sion, svētdien Premjerlīgas mačā viesos ar 0:2 zaudēja Newcastle.

Uzvaru Newcastle nodrošināja holandiešu pussarga Džordžinjo Vijnalduma veiksmīgā spēle otrajā puslaikā. Mača 69.minūtē Vijnaldums no soda laukuma labās malas spēcīgi sita pa vārtiem, un Liverpool slovāku aizsargs Martins Škrtels, mēģinot bumbu bloķēt, ievirzīja to savos vārtos.

Kompensācijas laika trešajā minūtē vienā no pretuzbrukumiem Francijas izlases pussargs Musa Sisoko izcili precīzi piespēlēja Vijnaldumam, kurš skaisti pārcēla bumbu pāri Liverpool vārtsargam, pieliekot spēlei punktu – 2:0. Izcīnītie trīs punkti ļāva Newcastle pacelties uz 18.vietu tabulā, bet Liverpool noslīdēja uz septīto pozīciju.