Slavenais vāciešu speciālists Jirgens Klops Liverpool galvenā trenera amatā izcīnīja pirmo uzvaru Anglijas futbola premjerlīgas spēlēs. Liverpool viesos ar 3:1 pieveica šosezon neveiksmīgi spēlējušo čempioni Londonas Chelsea, sarūpējot londoniešiem sesto zaudējumu šīs sezonas 11.premejerlīgas spēlē.

Spēli gan Chelsea iesāka veiksmīgi, jo mača ceturtajā minūtē spēles rezultātu atklāja Londonas kluba brazīliešu pussargs Ramiress. Tomēr jau pirmā puslaika kompensācijas laikā Liverpool brazīliešu pussargs Felipe Kutinju spēles rezultātu izlīdzināja. Otrā puslaika vidū Kutinju guva vēl vienus vārtus, bet punktu viesu uzvarai pielika beļģu uzbrucējs Kristiāns Benteke, kurš septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām panāca 3:1.