Manchester United pussargs Džese Lingārds sestdien Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa fināla pagarinājumā guva vārtus mazākumā, palīdzot savai komandai 12.reizi turnīra vēsturē izcīnīt trofeju.

United Vemblija stadionā pamatlaikā cīnījās neizšķirti ar Londonas Crystal Palace, bet pagarinājumā guva vienus vārtus un svinēja panākumu ar 2:1. Šajā spēlē bumbu vairāk kontrolēja United futbolisti, tomēr pirmie vārtus guva pretinieki, kad 12 minūtes pirms pamatlaika beigām Londonas komandas pussargs Džeisons Pančons raidīja bumba Davida de Hejas sargātajos vārtos.

Taču pēc trim minūtēm Huans Mata panāca neizšķirtu, kad viņa sistā bumba pēc rikošeta atrada ceļu londoniešu vārtos. Arī pagarinājumā neliels pārsvars piederēja United komandai, taču tā vidū Mančestras klubs nonāca mazākumā, jo otro dzelteno kartīti nopelnīja aizsargs Kriss Smolings.

Tomēr, spēlējot desmit vīru sastāvā, Mančestras futbolisti nenolaida rokas, un piecas minūtes vēlāk Lingārds ar spēcīgu sitienu no 20 metriem panāca 2:1 United labā. Pēc divām minūtēm Crystal Palace” kapteinim Maiklam Džedinakam bija iespēja panākt neizšķirtu, taču viņa raidītā bumba lidoja garām vārtiem. Arī atlikušajā laikā londonieši nespēja gūt vārtus un finālā uzvaru svinēja Mančestras vienība.