Anglijas Premjerlīgas 25. kārtas mačā Londonas Chelsea savā laukumā uzņēma Manchester United. Aizraujošā un vārtu gūšanas iespēju pārbagātā spēlē vienības nospēlēja neizšķirti 1:1. Ar ļoti skaistu sitienu viesu rindās izcēlās pussargs Džese Lingārds, bet Djēgo Košta nodrošināja punktu mājiniekiem.

Pirmajā puslaikā komandas apmainījās ar bīstamiem momentiem, lai gan iespējas raidīt apaļo priekšmetu vārtos bija, tomēr rezultāts palika neatklāts. Otrās 45. minūtes iesākās ar abu komandu lielu entuziasmu ”atslēgt” pretinieku vārtus. 61. minūtē ar ļoti skaistiem vārtiem Džese Lingārds izvirzīja vadībā viesus. Arī spēles turpinājumā vienības radīja bīstamas iespējas, bet izcili darbojās Tibo Kurtuā un Davids de Heja. Bez drāmas neiztika arī šajā grandu duelī. 91. minūtē Djēgo Košta panāca izlīdzinājumu.