Polijas uzbrucējs Roberts Levandovskis trešdien guva divus vārtus un palīdzēja Minhenes Bayern futbolistiem sasniegt Vācijas kausa pusfinālu. Bayern izbraukumā ar 3:0 uzveica Vācijas 2.bundeslīgas vienību VfL Bochum.

Levandovskis mača 38.minūtē izvirzīja Bayern komandu vadībā. Piecas minūtes vēlāk VfL Bochum čehu aizsargs Jans Šimūneks saņēma sarkano kartīti, līdz ar to komanda palika skaitliskajā mazākumā. Pēc šī pārkāpuma Bayern vācu uzbrūkošais pussargs Tomass Millers nerealizēja 11 metru soda sitienu.

Otrajā puslaikā titulētais Bayern apliecināja savu pārākumu vēl vairāk, un 61.minūtē spānis Tjagu Alkantara dubultoja Minhenes kluba pārsvaru, bet mača noslēgumā Levandovskis otro reizi šajā spēlē bija precīzs. Bavārijas klubs septīto gadu pēc kārtas sasniedza Vācijas kausa pusfinālu. Šī turnīra trofeju Minhenes klubs izcīnījis 17 reizes, kas ir rekords Vācijas kausa vēsturē.