Anglijas Premjerlīgas 35. kārtas spēlē graujošu uzvaru izcīnījusi Leicester City, kas savā laukumā ar 4:0 sagrāva Swansea City komandu. Divus vārtus uzvarētāju labā guva Leonardo Uljoa.

Pirmos vārtus 10. minūtē pēc Swansea aizsargu kļūdas guva Rijards Mahrezs, kuram tas jau 17. precīzais sitiens premjerlīgā. 30. minūtē Leonardo Uljoa dubultoja mājinieku pārsvaru. Otrajā puslaikā Leicester City turpināja dominēt un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 4:0.

Ar 35 spēlēs izcīnītiem 76 punktiem premjerlīgas kopvērtējuma līdere ir Leicester City, kas vēl tikai pērn ne bez grūtībām saglabāja vietu Anglijas premjerlīgā. Tikmēr otrā ar 68 punktiem 34 mačos ir Tottenham Hotspur. Labāko divniekam ar 64 punktiem 35 spēlēs seko Manchester City un Londonas Arsenal.