Anglijas Premjerlīgas 23. kārtas spēlē Leicester City savā laukumā uzņēma Stoke City vienību. Sīva cīkstēšanās gan izpalika, jo mājinieki guva trīs vārtus un svinēja pārliecinošu panākumu ar 3:0. Leicester komanda atgriezās Premjerlīgas līderpozīcijās, taču Arsenal komandai ir par vienu spēli mazāk.

Pamatus uzvarai mājinieki ielika pirmā puslaika izskaņā, kad ar precīzu sitienu atzīmējās mājinieku pussargs Daniels Drinkvaters. Otrā puslaika vidus daļā, 66. minūtē, otros vārtus Leicester City guva tās labākais snaiperis Džeimijs Vārdijs, bet 87. minūtē punktu panākumam pielika Učoa. Līdz ar to Leicester City atkal kļuvusi par turnīra līdervienību, tomēr Arsenal komandai ir par trim punktiem mazāk, kā arī spēle rezervē.