VIDEO: Lauris Lizbovskis ”iemēģina” kāju, taču iznākums ir amizants

1 komentārs

LNT 900 sekunžu sporta žurnālists un korespondents Lauris Lizbovskis šorīt sarunājās ar Latvijas Futbola virslīgas izpilddirektoru Emīlu Latkovski. Rīt sākas jaunā virslīgas sezona, tāpēc Lizbovskis sarunas noslēgumā pats ”iemēģināja” kāju, taču iznākums nebija cerētais.

Sporta žurnālists apaļo priekšmetu centās raidīt vārtos aptuveni no laukuma centra, kas nebūt nav viegls uzdevums. Pēc sitiena bumba aizlidoja pavisam šķībi, tomēr 900 sekunžu korespondents veikli no situācijas tika ārā: “Tā bija piespēle, tas nebija domāts vārtos.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Laurim Lizbovskim padodas ”izcils” sitiens

1 komentārs

TOP komentāri

  • Anonymous
    0

    Anonymous

    Apaļo priekšmetu. Tad tagad futbola bumbas turpmāk būs un visas pārējas bumbas un viss kas saistīts ar bumbām, visi būs apaļi priekšmeti turpmāk?

    10.03.2016 11:23

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas