Pie uzvaras Anglijas premjerlīgas 13. kārtas spēlē tikusi pērnās sezonas čempionvienība Londonas Chelsea, kas pateicoties spāņu uzbrucēju Djēgo Koštas vārtu guvumam savā laukumā uzveica Norwich City. Čempioni pārtrauca trīs zaudējumu sēriju un turnīra tabulā pacēlās uz 15. pozīciju.

Pirmajā puslaikā labas izdevības gūt vārtus bija Djēgo Koštam un Vilijanam, bet tās palika neizmantotas. Jāuzteic arī Norwich City aizsardzība, kas labi prata darboties, turklāt viesi noorganizēja pāris asus pretuzbrukumus. Uz tablo divas nulles pēc 45 minūtēm.

Otrajās 45 minūtēs Chelsea turpināja savu ofensīvu un 64. minūtēs tas nesa augļus. Spāņu uzbrucējs Košta aizmuka no visiem Norwich City aizsargiem un skaisti spēja raidīt bumbu vārtu kreisajā apakšējā stūrī. Mirkli vēlāk laba iespēja dubultot pārsvaru bija Kurtam Zumā, bet viņa sitiens trāpīja pa vārtu konstrukciju. Londonieši turpināja dominēt, taču vārtus nespēja gūt. Chelsea ar 1:0 pieveica Norwich City un pārtrauca trīs zaudējumu sēriju Premjerlīgā.