Skaties Latvijas sieviešu basketbola izlases spēļu tiešraides!

Anglijas futbola kausa izcīņas trešajā kārtā Tottenham Hotspur savā laukumā uzņēma Leicester City vienību. Aizraujošā mačā dueļa uzvarētāju tā arī neizdevās noskaidrot un spēle noslēdzās 2:2. 89. minūtē mājinieku uzbrucējs Harijs Keins izrāva neizšķirtu.

Devītajā minūtē vadībā izvirzījās mājinieki, kad precīzi sita dāņu pussargs Kristians Eriksens, bet jau desmit minūtes vēlāk Leicester City pēc stūra sitiena panāca izlīdzinājumu. Veiksmīgākais Tottenham soda laukumā izrādījās Marcins Vasiļevskis. Otrā puslaika ievadā viesi panāca 2:1 – Šindži Okazaki no vārtu priekšas raidīja apaļo priekšmetu vārtos. Tomēr 89. minūtē Harijs Keins realizēja 11 metru soda sitienu un ”izvilka” neizšķirtu. Abas komandas tiksies atkal, bet šoreiz spēle paredzēta Leicester City laukumā.