UEFA Čempionu līgas D apakšgrupas pirmās kārtas spēlē Turīnas Juventus izbraukumā ar 2:1 prata pārspēt vietējo Manchester City vienību. Uzvarētāju rindās vārtus guva Mario Mandžukičs un Alvaro Morata.

57. minūtē bumba neveiksmīgi atsitās pret Juventus aizsarga Kjelīni galvu un ielidoja Bufona vārtos. Lai gan Turīnas kluba aizsargs protestēja, ka pret viņu pārkāpti noteikumi, tomēr vārtu guvumu ieskaitīja. 70. minūtē pēc lieliskas Pola Pogbā piespēles soda laukumā horvātu uzbrucējs Mario Mandžukičs aizsniedzās līdz bumbai un panāca izlīdzinājumu.

81. minūtē spāņu uzbrucējs Alvaro Morata ātrajā uzbrukumā skaisti apspēlēja aizsargu un no apmēram 18 metriem apaļo priekšmetu raidīja apakšējā stūrī un vadībā jau viesi no Turīnas! City mača beigās bija iespējas izraut neizšķirtu, taču lieliski Juventus vārtos darbojās pieredzējušais Džanluidži Bufons.