Manchester City un Madrides Real futbolisti otrdien ar bezvārtu neizšķirtu 0:0 noslēdza UEFA Čempionu līgas pirmo pusfināla spēli, kurā mājinieku lomā bija Anglijas premjerlīgas klubs.

Par spīti Real galvenā trenera Zinedina Zidāna dienu pirms mača apgalvotajam, Madrides klubs šo maču aizvadīja bez sava līdera Krištianu Ronaldu, kurš nebija pat iekļauts pieteikumā spēlei, spēli vērojot kopā ar komandas vadības pārstāvjiem. Tāpat pēc pirmā puslaika tika nomainīts otrs labākais viesu snaiperis Karims Benzemā. Arī City nācās veikt vienu maiņu, taču jau pirmā puslaika 41.minūtē, kad savainojuma dēļ maču turpināt nevarēja spāņu pussargs Davids Silva.

Abas komandas spēli aizvadīja piesardzīgi, tā arī nespējot gūt vārtus. Tiesa, mača beigu daļā tuvu panākumam bija Real futbolisti, taču City vārtsargs Džo Hārts atvairīja brazīliešu pussarga Kasemiru un portugāļu aizsarga Pepes bīstamos sitienus. Madrides kluba futbolisti spēlē izdarīja četrus sitienus pa pretinieku vārtiem, kamēr laukuma saimniekiem tāds bija tikai viens.

Par spēles amizantāko brīdi var nosaukt viesu komandas trenera Zidāna nedienas, kuram jau otrajā Čempionu līgas mačā problēmas radās ar apģērbu, jo arī šoreiz spriedzi neizturēja francūža bikses.