UEFA Čempionu līgas E apakšgrupas spēlē AS Roma savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar pērnās sezonas turnīra uzvarētāji Barcelona vienību. 21. minūtē urugvajiešu uzbrucējs Luiss Svaress vadībā izvirzīja viesus, taču 31. minūtē pilnīgi neticamus vārtus guva Roma spēlētājs Alesandro Florenci. Rezultāts tā arī nemainījās un mājinieki spēja atņemt punktus katalāņu klubam.

21.minūtē patālu piespēli soda laukumā saņēma Ivans Rakitičs, vairāku spēlētāju bruzmā vārtu priekšā izrādījās urugvajietis Svaress, kurš ar galva prata raidīt apaļo priekšmetu vārtos un vadībā izvirzīt Barcelona. Tomēr desmit minūtes vēlāk, proti, 31. minūtē ar “supervārtiem” Roma izlīdzināja rezultātu. Alesandro Florenci gandrīz no laukuma centra izdarīja sitienu un šokēja gan Barcelona vārtu vīru Andrē Ter Štegenu, gan visu futbola pasauli.

Otrajā puslaikā Barcelona ļoti apņēmīgi centās atgūt vadību. Laukumā valdīja visai asa cīņa par to liecināja arī tas, ka kādā no epizodēm Svaress uzkāpa uz kājas Roma vārtu vīram Ščensnijam un bija nepieciešama piespiedu maiņa. Vēl strīdīgs moments bija uz Barcelona vārtiem, kad tiesnesi pažēloja viesus un nepiešķīra 11 metru soda sitienu.  78. minūtē teicama izdevību izraut uzvaru nerealizēja Mesi, kurš trāpīja pa vārtu pārliktni. Rezultāts nemainījās un Roma izcīnīja ļoti vērtīgu punktu.