Skaties Latvijas sieviešu basketbola izlases spēļu tiešraides!

Vācijas Kausa izcīņas otrās kārtas mačā tikās pērnās sezonas vicečempioni Wolfsburg un turnīra uzvarētāji Minhenes Bayern. Vārtiem bagātā un aizraujošā cīņā, pateicoties Duglaša Koštas vārtiem un Tomasa Millera dublim, Bayern ar 3:1 viesos pieveica Wolfsburg un iekļuva kausa trešajā kārtā.

Jau mača sākumā Bayern izvirzījās vadībā. 15. minūtē Duglašs Košta skaisti apspēlēja divus mājinieku aizsargus un ar kreiso kāju ietrieca bumbu Wolfsburg vārtu devītniekā. Pērnā gada čempioni turpināja savu ofensīvu, kad 20. minūtē vēl vienā Bayern pretuzbrukumā precīzs bija Tomass Millers. Visai ātri Millers guva savus otros vārtus spēlē – 34. minūtē uzbrucējs palika neviena nepiesegts un raidīja bumbu Djego Benallio sargātajā cietoksnī. Pašās mača beigās, 90. minūtē, Andrē Širle guva goda vārtus Wolfsburg komandai. 3:1 pārliecinošs panākums Bayern.