Skaties Latvijas sieviešu basketbola izlases spēļu tiešraides!

Pateicoties beļģu pussarga Kevina de Brujnes uzvaras vārtu guvumam un rezultatīvai piespēlei, Manchester City pusfināla atbildes mačā savā laukumā ar 3:1 pārspēja Liverpūles Everton futbolistus. City divu spēļu summā triumfēja ar 4:3 un sasniedza Anglijas Līgas kausa futbolā finālu.

Šī mača rezultātu 18.minūtē atklāja Everton pussargs Ross Bārklijs, taču turpinājumā viesi no Liverpūles vārtus vairs neguva, bet City guva trīs bezatbildes vārtus.  Vispirms brazīlietis Fernandinju 24.minūtē panāca izlīdzinājumu, bet 70.minūtē de Brujne vadībā jau izvirzīja Mančestras klubu. Sešas minūtes vēlāk mājinieki guva arī izšķirošo pārsvaru, kad Beļģijas izlases pussarga rezultatīvo piespēli vārtu guvumā pārvērta argentīnietis Serhio Agvero.

Līdz ar to Manchester City futbolisti iekļuvuši Līgas kausa finālā, kur 28.februārī slavenajā Vemblija stadionā tiksies ar Liverpool.