Anglijas premjerlīgas septītās kārtas spēlē Londonas Tottenham Hotspur savā laukumā ar 4:1 pieveica turnīra līdervienību Manchester City. 25. minūtē City kluba jaunieguvums beļgu pussargs Kevins De Braune izvirzīja vadībā viesus, bet 44. minūtē Ēriks Daiers panāca izlīdzinājumu. Otrajā puslaikā Tobijs Alderveilerds, Harijs Keins un Ēriks Lamela nokārtoja mājiniekiem uzvaru.

25. minūtē pēc Mančesteras City vienību vadībā izvirzīja Kevins De Braune, kuram trijās spēlēs jau trīs vārti (visos turnīros)! Gūtie vārti gan bija strīdīgi, jo beļģis atradās aizmugurē, bet tiesneši to neievēroja. Pēdējā pirmā puslaika minūtē mājinieki panāca izlīdzinājumu, kad precīzi un neatvairāmi no distances sita Ēriks Daiers. Arī pirms šiem gūtiem vārtiem netika fiksēta aizmuguru, lai gan to uzskatāmi varēja redzēt.

Otro puslaiku lieliski uzsāka mājinieki un 50. minūtē Tobijs Alderveilerds izvirzīja vadībā jau Tottenham Hotspur komandu. 61. minūtē Ēriku Lamelu ātrajā uzbrukumā nogāza City aizsargs Demičelis. Kristians Eriksens izpildīja soda sitienu. Bumba trāpīja pa vārtu pārliktni, bet pirmais pie atlēkušās bumbas bija Harijs Keins un skaisti ieraidīja to City cietoksnī. 78. minūtē punktu uzvarai pielika Ēriks Lamela.