Anglijas premjerlīgas 15. kārtas mačā kaunpilnu zaudējumu piedzīvojusi pērnās sezonas čempionvienība Londonas Chelsea, kas savā laukumā ar 0:1 piekāpās Bournemouth vienībai. Uzvaras vārtus 99 sekundes pēc došanās laukumā 82. minūtē guva Glens Marejs.

Pirmajā puslaikā teritoriālais pārsvars piederēja mājiniekiem, bet ar ļoti asiem un bīstamiem pretuzbrukumiem atbildēja Bournemouth vienība. Londonas Chelsea vārtos krietni nācās pasvīst Tibo Kurtuā, kurš pēc 17 maču izlaišanas savainojuma dēļ atgriezās čempionvienības cietoksnī. Ne mazāk darba bija Bournemouth vārtsargam Artūram Borucam, kurš reizi no reizes ļoti efektīvi atvairīja Chelsea bīstamos sitienus. Tomēr pēc pirmajām 45 minūtēm uz tablo līdzsvars – 0:0.

Otrās 45 minūtes aktīvāk uzsāka Žuzē Mourinju trenētie futbolisti, bet tas īstus augļus nedeva. Bīstami momenti bija Koštam, Matičam un Pedro, tomēr pietrūka pats galvenais – gūtu vārtu. Bournemouth vienība spēlēja pacietīgi un sagaidīja savu izdevību. Viesi nopelnīja stūra sitienu un to realizēja. Kurtuā ne pārāk sekmīgi atsita bumbu ar dūrēm, sekoja zibenīga piespēle Glenam Marejam, kurš nepiesegts no vārtu priekšas ar galvu raidīja apaļo priekšmetu vārtos. Interesanti, ka Bournemouth uzbrucējs bija tikko devies laukumā uz maiņu un praktiski uzreiz atnesa komandai uzvaru. Chelsea nespēja atspēlēties un piedzīvoja kaunpilnu zaudējumu.