Anglijas futbola kausa izcīņas astotdaļfinālā spēlē Londonas Chelsea savā laukumā ar 5:1 sagrāva Manchester City komandu, kas spēlēja ar rezervistiem un jauniešu vienības spēlētājiem. Mājiniekiem bija iespējas rezultātu padarīt vēl nepieklājīgāku, jo divreiz trāpīja pa vārtu stabu, bet Oskars nerealizēja 11 metru soda sitienu.

Jau no pirmajām minūtēm nospiedošs pārsvars piederēja mājiniekiem, bet to realizēt izdevās vien 35. minūtē, kad ar galvu precīzi sita Djēgo Košta. Pēc divām minūtēm izlīdzinājumu panāca City – Dāvids Faupala lieliski noreaģēja vārtu priekšā pēc Kelehi Ihenačo piespēles. Otrajās 45 minūtēs “maisam gals bija vaļā” – Chelsea guva četrus bezatbildes vārtus un svinēja graujošu uzvaru ar 5:1. Ar precīziem sitieniem atzīmējās – Vilijans, Gerijs Keihils, Edens Azārs un Bertrānds Traore.