Anglijas Premjerlīgas 32. kārtas spēlē pie pārliecinošas uzvaras tikusi pērnās sezonas čempiovienība Londonas Cheslea, kas viesos ar 4:0 ”izskoloja” turnīra pastarīti Aston Villa. Divus vārtus uzvarētāju labā guva Pedro Rodrigess.

Pirmā puslaika vidū, 26. minūtē, viesi izvirzījās vadībā – Rubens Loftus Čīks noslēdza lielisku Chelsea izspēli. Šie vārti jaunajam pussargam bija pirmie Premjerlīgā, tikmēr puslaika noslēgumā soda laukumā neatļauti nogāza Aleksandro Pato, kurš pats arī realizēja sevis nopelnīto 11 metru soda sitienu. Arī Pato tie bija pirmie vārti turnīrā, turklāt savā debijas mačā! Otrajās 45 minūtēs Chelsea pievienoja vēl divus vārtus, kurus guva Pedro Rodrigess un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 4:0.