Anglijas Premjerlīgas 26. kārtas mačā pie ļoti pārliecinoša panākuma tikusi Londonas Chelsea, kas savā laukumā ar 5:1 sagrāva Newcastle United. Divus vārtus uzvarētāju labā guva Pedro Rodrigess, bet pa vienai reizei izcēlās Djēgo Košta, Vilijans un Bertrāns Traorē.

Chelsea jau mača sākumā nodrošināja panākumu – 5. minūtē Djēgo Košta izvirzīja vadībā mājiniekus, bet četras minūtes vēlāk Pedro izmantoja rupju Newcastle United aizsarga kļūdu. 17. minūtē Vilijans noslēdza skaistu Chelsea pretuzbrukumu un izšķīra spēles likteni. Otrajā puslaikā Chelsea apaļo priekšmetu raidīja vārtos vēl divas reizes, bet 90. minūtē goda vārtus guva arī Newcastle futbolisti.