UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē Itālijas čempioni Turīnas Juventus savā laukumā nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Vācijas čempioniem Minhenes Bayern.

Līdz spēles 55. minūtei Minhenes Bayern izvirzījās vadībā ar 2:0. Pirmā puslaika izskaņā pēc Arjena Robena centrējuma un Duglasa Kostas piespēles bumba pēc rikošeta nonāca pie Tomasa Millera, kurš precīzi sita vārtu kreisajā stūrī. 55. minūtē pēc Roberta Levandovska un Millera sadarbības bumbu ieguva Robens, kurš, virzoties no soda laukuma labās malas uz centru, sita garām vārtsargam Džanluidži Bufonam – 2:0.

63. minūtē kļūdījās Bayern aizsargi, ko izmantoja Mario Mandžukičs, precīzi piespēlējot Paulo Dibalam, un argentīnietis sita precīzi. Vēl pēc 13 minūtēm Alvaro Morata ar galvu piespēlēja vārtu priekšā, kur veiklāks par aizsargu bija pussargs Stefano Sturaro – neizšķirts 2:2.