Vācijas Kausa futbola izcīņas astotdaļfinālā Minhenes Bayern savā laukumā ar 1:0 pieveica Darmstadt vienību. Uzvaras vārtus mača 40. minūtē ar ārkārtīgi precīzu un skaistu sitienu guva Čavi Alonso.

Pirmo puslaiku Bayern aizvadīja ar ievērojamu pārsvaru, tomēr uzlauzt pretinieku aizsardzību izdevās vien spēles 40 minūtē. Pēc stūra sitiena bumba atleca pie Bayern pussargam Čavi Alonso, kurš ar teicamu un meistarīgu sitienu raidīja apaļo priekšmetu Darmstadt cietoksnī. Arī otrajā puslaikā Bayern dominance turpinājās, tomēr teicami pretinieku vārtos darbojās Kristians Mathenia un spēle noslēdzās ar minimālu Bayern uzvaru.