VIDEO: Britu futbolisti iekūlušies seksa skandālā Taizemē

1 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

Trīs Anglijas premjerlīgas kluba Leicester City futbolisti iekūlušies seksa skandālā pēc tam, kad internetā publicēts video, kurā spēlētāji Taizemē nododas seksuālām orģijām.

Videomateriālu publicējis britu laikraksts Sunday Mirror, un tajā redzami vārtsargs Edams Smits, aizsargs Džeimss Pīrsons un Toms Hopers. Visi trīs futbolisti viesnīcas istabiņā nodevušies seksuālām izpriecām kopā ar vietējām meitenēm, turklāt paši spēlētāji notiekošo pamanījušies arī nofilmēt, nekautrējoties arī no rasistiskiem izteikumiem par taizemietēm. Zīmīgi, ka Pīrsons ir Lesteras kluba galvenā trenera Naidžela Pīrsona dēls.

Lesteras klubs pieder Taizemes uzņēmējiem, tāpēc komanda nolēmusi tieši tur svinēt sezonas beigas. Tiesa, seksa skandālā iesaistītie futbolisti jau nosūtīti mājās, kā arī viņi pauduši publisku atvainošanos. “No jebkura mūsu kluba futbolista sagaidām priekšzīmīgu uzvedību ne tikai oficiālos pasākumos, bet arī savā privātajā dzīvē, tāpēc pret pārkāpumiem izturamies ļoti nopietni,” teikts kluba paziņojumā.

Leicester City šo sezonu Anglijas premjerlīgā noslēdza 14. pozīcijā, saglabājot vietu starp valsts spēcīgākajiem futbola klubiem.

1 komentārs

TOP komentāri

  • kakao
    0

    kakao

    :D

    01.06.2015 15:46

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas