VIDEO: Britu futbolisti iekūlušies seksa skandālā Taizemē

1 komentārs

Trīs Anglijas premjerlīgas kluba Leicester City futbolisti iekūlušies seksa skandālā pēc tam, kad internetā publicēts video, kurā spēlētāji Taizemē nododas seksuālām orģijām.

Videomateriālu publicējis britu laikraksts Sunday Mirror, un tajā redzami vārtsargs Edams Smits, aizsargs Džeimss Pīrsons un Toms Hopers. Visi trīs futbolisti viesnīcas istabiņā nodevušies seksuālām izpriecām kopā ar vietējām meitenēm, turklāt paši spēlētāji notiekošo pamanījušies arī nofilmēt, nekautrējoties arī no rasistiskiem izteikumiem par taizemietēm. Zīmīgi, ka Pīrsons ir Lesteras kluba galvenā trenera Naidžela Pīrsona dēls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lesteras klubs pieder Taizemes uzņēmējiem, tāpēc komanda nolēmusi tieši tur svinēt sezonas beigas. Tiesa, seksa skandālā iesaistītie futbolisti jau nosūtīti mājās, kā arī viņi pauduši publisku atvainošanos. “No jebkura mūsu kluba futbolista sagaidām priekšzīmīgu uzvedību ne tikai oficiālos pasākumos, bet arī savā privātajā dzīvē, tāpēc pret pārkāpumiem izturamies ļoti nopietni,” teikts kluba paziņojumā.

Leicester City šo sezonu Anglijas premjerlīgā noslēdza 14. pozīcijā, saglabājot vietu starp valsts spēcīgākajiem futbola klubiem.

1 komentārs

TOP komentāri

  • kakao
    0

    kakao

    :D

    01.06.2015 15:46

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas