Anglijas premjerlīgas astotās kārtas spēlē Alana Pardjū trenētā Crystal Palace ar 2:0 pieveica West Bromwich Albion vienību un šobrīd turnīra tabulā ieņem jau augsto trešo vietu. Vārtus uzvarētāju labā guva Janiks Bolasie un Joans Kabajs.

Pirmajā puslaikā lielās pārsvars piederēja mājiniekiem un dažas labas iespējas gūt vārtus bija Vilfrīdam Zahā, bet labi nospēlēja West Bromwich vārtu vīrs. Viesi spēlēja visai blāvi un 100% vārtu gūšanas iespējas neprata izveidot. Pirmās 45 minūtes noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Otro puslaiku tikpat apņēmīgi kā pirmo uzsāka Crystal Palace futbolisti un 68. minūtē izvirzījās vadībā. Pussargs Joans Kabajs ar skaistu piespēli soda laukumā atrada Džeimsu Punčenu un tas tālāk bumbu nogādāja Janikam Bolasie, kurš sita nekļūdīgi. Minimālais mājinieku pārsvars turējās līdz pat 89. minūtei, kad Crystal Palace spēlētāju Zahā nogāza soda laukumā. Joans Kabajs aukstasinīgi realizēja “pendeli” un nodrošināja komandas uzvaru. Mājinieki turnīra tabulā ieņem jau trešo pozīciju, turpretim West Bromwich 16. vietu.