UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē Benfica izbraukumā ar 2:1 uzvarēja Krievijas čempionus Sanktpēterburgas Zenit un divu spēļu summā triumfēja ar 3:1, tādējādi sasniedzot ceturtdaļfinālu.

Šīs spēles rezultāts tika atklāts vien otrajā puslaikā, kad Zenit komandu vadībā pēc skaista sitiena ar galvu izvirzīja brazīliešu uzbrucējs Halks. Lai gan šķita, ka šis duelis turpināsies pagarinājumā, jo pirmajā astotdaļfināla mačā Benfica bija pārāka ar 1:0, Lisabonas klubs tomēr neilgi pirms pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu – 85.minūtē vārtus guva argentīnietis Nikolass Gaitans.

Tas nozīmēja, ka Zenit futbolistiem, lai iekļūtu nākamajā kārtā, spēles atlikušajā daļā bija jāgūst divi vārti, taču tas neizdevās. Turklāt kompensācijas laika sestajā minūtē Benfica guva arī otros vārtus, jo izcēlās tikai pirms četrām minūtēm uz maiņu nākušais brazīlietis Andersons Taliska.