Portugāles pērnās sezonas labākā komanda Lisabonas Benfica UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē savā laukumā ar 1:0 pieveica Sanktpēterburgas Zenit vienību.

Lisabonā notikušajā cīņā Benfica fani varēja uzgavilēt pašā mača izskaņā, kad kompensācijas laika pirmajā minūtē precīzs bija brazīlietis Žonass. Neilgi pirms tam Zenit palika mazākumā, jo par otro brīdinājumu no laukuma tika noraidīts Domeniko Krišito. Žonass šosezon ir Portugāles čempionāta labākais snaiperis ar 23 gūtiem vārtiem 22 spēlēs.

Benfica sarūgtināja savu tautieti Andrē Vilašu-Boašu, kurš ir pie Zenit stūres. Krievijas čempionu rindās laukumā gāja trīs futbolisti – Aksels Vitsels, Ezekvils Garajs un Ksavi Garsija, kuri savulaik ir spēlējuši Benfica rindās. Zenit vienībai šī bija pirmā oficiālā spēle kopš 9.decembra, jo Krievijas čempionātā ir ziemas pārtraukums.

Atbildes spēle notiks 9.martā Sanktpēterburgā. Komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā, iekļūs ceturtdaļfinālā.