UEFA Čempionu līgas F apakšgrupas ceturtās kārtas mačā Minhenes Bayern savā laukumā uzņēma Londonas Arsenal vienību. Sīva spēkošanās gan izpalika, jo Bayern ar 5:1 uzveica Arsenal. Divus vārtus guva Tomass Millers, bet pa vienai reizei precīzi sita Levandovskis, Robens un Alaba.

Pirms šīs cīņas Bayern trīs mačos bija iekrājusi sešus punktus, tikmēr Arsenal vien trīs. Turklāt vienīgo uzvaru londonieši bija izcīnījuši pret Vācijas čempionvienību. Un vakardienas spēle ļoti labi uzsāka mājinieki Roberts Levandovskis jau 10. minūtē izvirzīja vadībā Bayern, bet pēc 30. minūtēm tablo jau vēstīja 2:0. Ar precīzu raidījumu atzīmējās Tomass Millers. Pirmā puslaika pašā izskaņā londoniešu izredzes uz atspēlēšanos samazināja vēl vairāk – Davids Alaba panāca trīs vārtu pārsvaru!

Arī otrajās 45 minūtēs spēles ritējums būtiski nemanījās. Desmit minūtes pēc pārtraukuma Arjens Robens guva minheniešu ceturtos vārtus. Interesanti, ka Robenam tie bija pirmie vārti kopš savainojuma izdziedēšanas. 69. minūtē Olivjē Žirū guva goda vārtus, tomēr pēdējais vārds piederēja Bayern. Tomass Millers spēles beigās piekto reizi sarūgtināja Petru Čehu un uzstādīja galarezultātu – 5:1.

Pēc šīs zaudējumu gandrīz zudušas Arsenal cerības uz izslēgšanas spēlēm, jo Bayern un Olympiakos ir izcīnīti deviņi punkti, bet londoniešiem vien trīs. Pēdējās divās kārtās Arsenal obligāti jāuzvar un jācer uz pretinieku neveiksmēm.