1 komentārs

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē Minhenes Bayern savā laukumā nonāca iedzinējos, tomēr varonīgi atspēlējās un papildlaikā uzveica Turīnas Juventus. Bayern ar Juventus pamatlaikā cīnījās neizšķirti 2:2 (0:2), taču papildlaikā Vācijas čempioni uzvarēja ar 2:0, divu spēļu summā triumfējot ar 6:4.

Cīņas sākums Bavārijas komandai bija pagalam neveiksmīgs, jo spēles piektajā minūtē, soda laukumā mēģinot apturēt Turīnas vienības uzbrukumu, pārgalvīgi no vārtiem izgāja Bayern vienības vārtsargs Manuels Noiers, par ko uzreiz tika sodīts. Juventus šveiciešu aizsargs Štefans Lihšteiners piespēlēja bumbu soda laukumā ieskrējušajam Polam Pogbā, kurš raidīja bumbu tukšos vārtos.

Tikmēr 23 minūtes vēlāk viesi pārtvēra bumbu, un iespaidīgu reidu starp komandu soda laukumiem veica Turīnas kluba spāņu uzbrucējs Alvaro Morata, pēc tam piespēlējot bumbu Huanam Kvadrado. Kolumbiešu pussargs savilka uz sevi Minhenes komandas aizsargus un raidīja bumbu vārtos, rezultatīvi noslēdzot Juventus ātro pretuzbrukumu.

Otrajā puslaikā Bayern turpināja kontrolēt bumbu, turklāt 17 minūtes pirms pamatlaika beigām poļu uzbrucējs Roberts Levandovskis pēc centrējuma soda laukumā ar galvu guva vārtus, saglabājot mājiniekiem cerības pacīnīties par neizšķirtu mačā un divu spēļu summā. Tas arī mājiniekiem izdevās, jo mača kompensācijas laika pirmajā minūtē Bayern uzbrūkošais pussargs Tomass Millers lika Juventus vārtsargam Džanluidži Bufonam kapitulēto otro reizi šajā spēlē.

Tā kā komandu iepriekšējā spēlē arī noslēdzās neizšķirti 2:2, tad uzvarētāja noskaidrošanai bija jāaizvada pusstundu ilgs papildlaiks. Pagarinājuma pirmajās 15 minūtes komandas vārtus neguva, tomēr pēc tam mājinieki dažu minūšu laikā guva divus vārtus. Vispirms precīzs bija Tjagu Alkantara, kurš noslēdza sevis paša iesāktu epizodi. Savukārt divas minūtes vēlāk pretuzbrukumā pāri laukumam devās Kingslijs Komans, kurš ar precīzu sitienu panāca 4:2, pieliekot punktu mājinieku uzvarai.