UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā iekļuvusi Madrides Atletico, kas spriedzes pilnā pēcspēles sitienu sērijā ar 8:7 pieveica PSV Eindhoven vienību.

Atletico futbolisti otrdien notikušajā astotdaļfināla atbildes spēlē savā laukumā pamatlaikā cīnījās bezvārtu neizšķirti 0:0 ar Nīderlandes komandu PSV. Tā kā pirmais mačs noslēdzās bez vārtu guvumiem, bija nepieciešams pagarinājums, kurā neviena no komandām neizcēlās, bet 11 metru sitienu sērijā uzvaru ar 8:7 izcīnīja Madrides klubs.

Atletico komandai piederēja lielāks pārsvars un jau 15.minūtē mājinieki tika pie lieliskas iespējas atklāt spēles rezultātu, taču francūzis Antuāns Grizmāns nespēja pārspēt PSV vārtsargu. Pirmā puslaika turpinājumā Madrides vienības futbolistiem bija vēl pāris labas izdevības izcelties, taču tās nevainagojās panākumiem.

Otrā puslaika ievadā vadībā jau varēja izvirzīties Eindhovenas futbolisti, taču soda laukumā Jirgena Lokadijas sitienu atvairīja Atletico vārtsargs Jans Oblaks. Pamatlaikā neviena no vienībām vārtus tā arī neguva, lai gan pašā tā izskaņā laba izdevība izcelties bija mājinieku futbolistam Fernando Torresam.

Tā kā neviena no komandām pamatlaikā vārtus neguva, duelis turpinājās pagarinājumā. Tiesa, tikai tā sākumā Madrides vienībai bija laba iespēja izcelties, taču papildlaika turpinājums bija visnotaļ kluss.