Spānijas Superkausa pirmajā finālspēle starp Athletic Bilbao un Barcelona vienībām spēle noslēgusies ar neticamu rezultātu. Athletic spēlētājs Arics Aduriss izcēlās ar hat-trick un visā spēlē mājinieki ar 4:0 (!) sagrāva pērnās sezonas La Ligas un Čempionu līgas uzvarētājus.

13. minūtē pēc Barcelona vāru vīra Andrē ter Štegena kļūdas izvirzījās vadībā Athletic. Migels Sanhosē gandrīz no laukuma centra izdarīja sitienu pa tukšiem vārtiem, jo patālu no vārtiem bija izgājis vācietis. 53. minūtē viens pret viens izgāja Aduriss un sodīja spāņu grandu, panāktdams 2:0.  Desmit minūtes vēlāk, proti, 63. minūtē, bumba vēlreiz  ielidoja ter Štegena sargāto vārtu tīklā, atkal meistarīgi nospēlēja Aduriss. Sešas minūtes vēlāk Barcelona vienības melno līnīju turpināja Athletic uzbrukuma līderis un ar realizētu 11 metru soda sitienu panāca jau “pazemojošo” 4:0. Pērnās sezonas Spānijas līgas un UEFA Čempionu līgas uzvarētājiem pirmajā spēlē pilnīgs fiasko. Barcelona atbildes spēlē jāpaveic brīnums, lai iegūtu Spānijas superkausu.