Londonas Arsenal sestdien Anglijas Premjerlīgas ceturtās kārtas spēlē izbraukumā ar 1:0 uzvarēja Newcastle. Vienīgie vārti tika gūti spēles 52.minūtē, kad pēc Aleksa Oksleida-Čemberlena sitiena bumbu vārtos ievīrzīja aizsargs Fabrisio Koločini.

Arsenal jau devītajā minūtē bija lieliska iespēja atklāt spēles rezultātu. Pēc Ektora Beljerina piespēles vārtu priekšā Volkots izdarīja sitienu, tomēr Newcastle vārtsargs Tims Kruls sitienu atvairīja. 16. minūtē Newcastle cerības uz trīs punktu izcīnīšanu ievērojami samzinājās – sarkano kartīti saņēma serbu uzbrucējs Aleksandrs Mitrovičs.

Spēles liktenis izšķīrās 52. minūtē. Ārona Remzija sitienu atvairīja Kruls, bet pēc Aleksa Oksleida-Čemberlena sitiena bumbu vārtos ievirzīja aizsargs Fabrisio Koločini.