1 komentārs

Londonas Arsenal svētdien Anglijas Premjerlīgas 26.kārtas mačā pēdējās sekundēs izrāva uzvaru pār turnīra līderiem Leicester City. Pēc soda sitiena izspēles vārtus ar galvu guva Denijs Velbeks un Arsenal uzvarēja ar 2:1.

Spēles rezultātu pirmā puslaika beigās atklāja Leicester City uzbrucējs un Premjerlīgas rezultatīvākais spēlētājs Džeimijs Vārdijs, kurš realizēja paša nopelnīto 11 metru soda sitienu. Lesteras izredzes krietni samazināja aizsargs Denijs Simpsons, kurš otrā puslaika sākumā piecu minūšu laikā nopelnīja divas dzeltenās kartiņas, atstājot savu komandu mazākumā. Pēc 16 minūtēm Arsenal uzbrucējs Teo Volkots pirmo reizi pārspēja Leicester vārtsargu Kasperu Šmeihelu, bet pašās kompensācijas laika beigā uzvaras vārtus guva Denijs Velbeks.