Sestdien Anglijas futbola premjerlīgas sestās kārtas mačā Londonas West Ham United viesos ar 2:1 pārspēja Mančestras City, tādejādi pārtraucot pretinieku veiksmīgi iesākto sezonu. Mančestras City šajā sezonā bija uzvarējusi visās piecās pirmajās spēlēs, bet kopumā premjerlīgas mačos tai bija 11 panākumi pēc kārtas.

Spēlējot bez savainotā kapteiņa Vensāna Kompanī, Mančestras futbolisti vārtus zaudēja jau sestajā minūtē, kad viesu labā vārtus guva nigēriešu pussargs Viktors Mozess. Jau pirmā puslaika otrajā pusē Londonas vienība pēc senegāliešu uzbrucēja Diafra Sako vārtu guvuma pārsvaru dubultoja.

Tomēr puslaika kompensācijas laikā mājinieki vienus vārtus atguva, kad bumbu viesu komandas sargātajos vārtos raidīja Mančestras kluba jaunieguvums beļģu pussargs Kevins de Brujne. Otrajā puslaikā mājiniekiem neizdevās atgūt zaudēto, un Mančestras City savā sestajā jaunās sezonas mačā ar 1:2 piekāpās West Ham United.