Anglijas premjerlīgas 17. kārtas mačā Newcastle United savā laukumā principiālā mačā uzņēma Aston Villa vienību. Abām vienībām šosezon klājas grūti, tāpēc uzvara spēlē būtu zelta vērtē. Lai gan pirmos vārtos mačā guva mājinieki, tomēr, pateicoties Džordana Ajū fantastiskajam sitienam, Aston Villa prata mačā izraut neizšķirtu – 1:1.

Līdzīgi kā Leicester City un Everton duelī arī šajā mačā skaistu futbola liedza parādīt smagie laikapstākļi, tomēr 38. minūtē Newcastle United spēja izmantot apjukumu viesu soda laukumā – pēc soda sitiena, neviena nepiesegts, palika mājinieku aizsargs Fabio Koločīni, kurš pārspēja vārtsargu. Aston Villa gan negrasījās padoties un 61. minūtē panāca neizšķirtu. Džordans Ajū ar ārkārtīgi skaistu sitiena pārspēja mājinieku vārtu vīru un uzstādīja spēles galarezultātu 1:1.