UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Parīzē vietējais Parīzes Saint-Germain spēlēja neizšķirti 2:2 ar Anglijas Premjerlīgas klubu Manchester City.

Jau 14.minūtē PSG zviedru zvaigzne Zlatans Ibrahimovičs uz viesu vārtiem izpildīja 11 metru soda sitienu, tomēr Džo Hārts to atvairīja, turklāt 38.minūtē vadībā pamanījās izvirzīties tieši City – pēc pretinieku kļūdas saspēlē pie vārtiem nokļuva nesen no traumas atlabušais beļģu pussargs Kevins de Brujne, kurš savu iespēju garām nelaida.

Foto

Tiesa, jau 41.minūtē PSG panāca izlīdzinājumu, turklāt šoreiz tas bija pēc vēl daudz rupjākas pretinieku kļūdas – brazīlietis Fernandu pavirši uzņēma Hārta piespēli un pie bumbas nokļuva Ibrahimovičs, kurš to nekavējoties ieraidīja vārtos un puslaiks noslēdzās ar rezultātu 1:1.

Otrā puslaika ievadā PSG turpināja dominanci un arī ieguva vadību, kad Adriens Rabio bija pirmais pie Hārta atsistas bumbas. Turpinājumā aktīva bija arī City komanda un spēja panākt izlīdzinājumu – savā laukumā kļūdījās aizsargs Seržs Orjē un brazīlietis Fernandinju nelaida garām radušos iespēju. Līdz ar to duelis noslēdzās neizšķirti.

PSG šosezon ceturto gadu pēc kārtas ir kļuvusi par Francijas čempioni, šo titulu izcīnot sesto reizi kluba vēsturē. Parīzes komanda mērķē panākumus gūt arī ārpus Francijas robežām un cenšas Eiropas spēcīgākā klubu turnīra pusfinālā iekļūt pirmo reizi kopš 1995.gada. Savukārt City vienība UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā spēlē pirmo reizi.

UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā PSG divu spēļu summā ar 4:2 pārspēja Anglijas čempioni Londonas Chelsea, savukārt City ar 3:1 pieveica Ukrainas klubu Kijevas Dinamo.