Ventspils un Daugavpils futbolisti izcīna uzvaras Virslīgas spēlēs

Uzvaras SMScredit.lv Virslīgas Latvijas futbola čempionāta trešās kārtas spēlēs svētdien guva Daugavpils un Ventspils futbolisti. Pirmajā svētdienas mačā daugavpilieši savā laukumā ar 2:0 pārspēja šīs sezonas čempionāta pienācēju Gulbenes vienību.

Mača rezultātu spēles 14.minūtē atklāja daugavpiliešu komandas uzbrucējs Ēriks Kokins, kuram izdevās precīzs sitiens ar galvu. Turpmākajā cīņas gaitā mājinieki turpināja uzbrukt, taču visi mēģinājumi bija nesekmīgi.

Tomēr otrā puslaika kompensācijas laikā pēc auta izspēles pretī Daugavpils komandas soda laukumam, mājinieki ieguva bumbu un devās pretuzbrukumā, ko realizēja japānis Nakano Riotaro. Līdz ar to uzvaru mačā ar 2:0 svinēja Daugavpils futbolisti.

Daugavpiliešu komandas sākumsastāvā šajā mačā debitēja bijušais slavenās Portugāles komandas Boavista pussargs Joro Lamins Li, kurš spēlējis arī Senegālas izlasē. Debijas mačā senegālietis laukumā pavadīja 64 minūtes.

Tāpat uzvaru izcīnīja arī Latvijas čempione Ventspils, kas izbraukumā ar 2:0 pārspēja Jūrmalas Spartaks komandu.

Spēles rezultātu 25.minūtē atklāja Ventspils komandas aizsargs Antons Jemeļins. 77.minūtē savu otro dzelteno kartīti spēlē nopelnīja jūrmalnieks Ingus Šlampe, kurš mājinieku komandu atstāja mazākumā, bet jau pēc trim minūtēm spēlei punktu pielika ventspilnieks Jurijs Žigajevs, kurš izcēlās ar galvu, panākdams 2:0 savas vienības labā.

Pēc divām nedēļām šīs komandas savā starpā sacentīsies arī Latvijas kausa pusfināla mačā.

Virslīgas trešās kārtas pirmajā mačā piektdien uzvaru izcīnīja Liepājas futbolisti, kuri viesos ar 2:1 pārspēja Jelgavas vienību. Šajā mačā Jelgava uzbrucējs Artis Jaudzems pēc sadursmes ar pretinieku lauza degunu, turklāt viņam konstatēts arī galvaskausa pamatnes lūzums.