FK Ventspils atkal ielaiž mača beigās un izstājas no Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra

Sāpīgu neveiksmi UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra trešajā kārtā piedzīvojusi Latvijas čempionvienība FK Ventspils. Kurzemnieki atbildes spēlē ar 0:1 piekāpās Helsinku HJK vienībai, divu spēļu summā ar 1:4 atzīstot somu pārākumu un tādējādi izstājoties no turpmākas dalības turnīrā.

Ventspils maču uzsāka daudz apņēmīgāk un ar lielāku azartu, jo pēc pirmās spēles kurzemniekiem – divu vārtu deficīts. Turpretim pretinieki vairāk centās pieturēt bumbu un pārgalvīgi nemetās uzbrukumos. 33. minūtē aizsargs Ritvars Rugins izšķērdēja izcilu iespēju. Spēlētājs sita mazliet garām vārtiem. Rezultāts palika nemainīgs, un pēc pirmā puslaika tablo Helsinkos vēstīja 0:0.

Arī otrās 45 minūtes labāk uzsāka viesi no Latvijas, mēģinot beidzot iekarot pretinieku vārtus un atjaunot intrigu divu spēļu summā. Puslaika sākumā lieliska iespēja bija ventspilnieku leģionāram albānim Ndujem Mujeci, taču viņa sitienu no distances atvairīja pretinieku vārtsargs. Pēc tam sekoja vēl viena teicama izdevība Ruginam, tomēr tā atkal palika nerealizēta. Lai arī Latvijas čempioni parādīja cienīgu sniegumu, tomēr HJK futbolistiem prata izraut uzvaru arī otrajā spēlē. 83. minūtē izcēlās Japānas uzbrucējs Mike Havenārs. Turpinājumā rezultāts vairs neizmainījās, ventspilniekiem piedzīvojot zaudējumus abās UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra spēlēs un divu spēļu summā ar 1:4.