Vārtiem bagātā un aizraujošā mačā Sevilla nosargā Eiropas līgas titulu

Eiropas līgas turnīrā futbolā trešdien otro gadu pēc kārtas triumfēja Spānijas klubs Sevilla, kas Varšavā notikušajā finālspēlē ar rezultātu 3:2 pieveica Ukrainas vienību Dņipropetrovskas Dņipro. Uzvarētājiem divus vārtus, ieskaitot uzvaru nesošo raidījumu, guva kolumbiešu uzbrucējs Karloss Baka.

Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts rezultatīvi. Jau septītajā minūtē rezultātu atklāja Dņipro komandas horvātu uzbrucējs Nikola Kaliničs, kurš ieraidīja bumbu vārtos ar galvu, tomēr 28. un 31. minūtē Sevilla labā pa reizei precīzi bija poļu pussargs Gžegožs Kričoviaks un Baka. Savukārt puslaika beigās izlīdzinājumu 2:2 pēc soda sitiena panāca Ruslans Rotans.

Cīņa ritēja saspringta ar daudziem brīdinājumiem, bet 73. minūtē Sevilla futbolistiem ar otro precīzo raidījumu mačā uzvaru izrāva Baka. Kaut pēdējās minūtēs Dņipro izmisīgi centās atspēlēties, viena no labākajām iespējām bija tieši Bakam un Sevilla svinēja uzvaru.