Vaņina Sion UEFA Eiropas līgas spēlē panāk neizšķirtu pret Bordeaux

Neizšķirtu UEFA Eiropas līgas spēlē ceturtdien jau kompensācijas laikā izrāva Latvijas futbola izlases vārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā Šveices komanda Sion, kas savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Francijas vienību Bordeaux Girondins.

Rezultātu 67. minūtē atklāja Bordeaux spēlētājs Tomā Turē, tomēr jau kompensācijas laika otrajā minūtē izlīdzinājumu panāca Veroljubs Salatičs. Pirmais puslaiks aizritēja bez ļoti bīstamiem momentiem, dažās epizodēs tuvāk vārtu guvumiem nokļūstot Bordeaux futbolistiem.

Foto

Tomēr 67. minūtē Francijas klubs beidzot atklāja rezultātu, kad pēc teicamas piespēles bumbu uz soda laukuma robežas saņēma Turē, kurš nekļūdījās un pārspēja Vaņinu. Kaut pēc zaudētajiem vārtiem Sion pārņēma iniciatīvu, reālu iespēju izraut neizšķirtu tai nebija līdz pat kompensācijas laikam. Tajā vispirms labs mājinieku sitiens lidoja nedaudz vārtiem garām, bet uzreiz pēc tam Salatičs arī panāca izlīdzinājumu, kad pēc stūra sitiena bija precīzs ar galvu.

Sion komanda visā mačā izpildīja vien divus precīzus sitienus vārtu taisnstūrī.

Abas komandas savā starpā tikās arī pirms divām nedēļām, kad Sion izbraukumā tika pie panākuma ar 1:0. Toreiz uz tribīnēm tika izraidīts šveiciešu komandas galvenais treneris Didjē Tolo, kurš līdz ar to šajā mačā nedrīkstēja vadīt Sion spēlētājus.

Tikmēr otrā B apakšgrupas ceturtās kārtas mačā Anglijas premjerlīgas klubs Liverpool izbraukumā ar 1:0 (0:0) pieveica Kazaņas Rubin no Krievijas, vienīgos vārtus 52. minūtē iesitot Džordonam Ibē.

B apakšgrupas kopvērtējumā pēc četrām kārtām līdere ar astoņiem punktiem joprojām ir Sion komanda, kas spērusi vēl vienu platu soli pretim izslēgšanas turnīram. Tai līdz divu punktu attālumam pietuvojusies Liverpool komanda, trīs punktus guvusi Bordeaux, bet pie diviem punktiem tikuši Rubin futbolisti. Nākamo spēli Sion aizvadīs 26. novembrī, kad viesos spēkosies ar Rubin.