Vai superklubs Manchester United pārspēs Aston Villa un izcīnīs otro uzvaru sezonā?

Anglijas Premjerlīgas pirmajā kārtā no galvenajiem favorītiem uzvaras svinēja abi Mančestras klubi. Manchester United ar 1:0 pārspēja Tottenham Hotspur, Manchester City ar 3:0 apspēlēja West Bromwich Albion. Toties punktus zaudēja abi Londonas klubi Chelsea un Arsenal. Titula īpašnieki Chelsea nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Swansea City, bet Arsenal ar 0:2 piekāpās West Ham United.

Pie trim punktiem tikušie Manchester United otrās kārtas izbraukuma mačā piektdienas vakarā tiekas ar Aston Villa futbolistiem. Birmingemas klubs pirms nedēļas izbraukumā ar 1:0 uzvarēja Premjerlīgas debitantus Bournemouth. Vienīgos vārtus Aston Villa labā guva starpsezonā no Blackburn pārnākušais Rūdijs Gesteds.

Aivars Zahārovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Aston Villa sezonu iesākuši uz patīkamas nots, viesos pieveicot Premjerlīgas debitantus no Bornmutas, taču tagad oponents ir daudz nopietnāks – vieni no titula pretendentiem Manchester United. Mančestriešiem pret Birmingemas komandu līdz šim veicies teicami – Premjerlīgas ietvaros izcīnītas 32 uzvaras, kas ir rekords vienas komandas pārākumos pār kādu citu Premjerlīgas vienību. Tomēr Aston Villa ir spējīga sagādāt pārsteigumu un pēc 20 gadu pārtraukuma beidzot  pieveikt Sarkanos velnus, jo mančestrieši pirmajā spēlē (uzvara 1:0 pret Hotspur) nebūt neizskatījās neuzvarami, bet paši birmingemieši labi pastrādājuši transfēru periodā un pastiprinājušies.”