Ungārijas futbolisti Eiropas čempionāta “play-off” pirmajā spēlē uzveic Norvēģiju

Ungārijas futbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra “play-off” kārtas pirmajā spēlē ceturtdien viesos ar 1:0 (1:0) uzveica Norvēģiju. Uzvaras vārtus viesu labā guva patlaban 21 gadus vecais Ungārijas izlases pussargs Lāslo Kleinheizlers, kuram šī bija debijas spēle valstsvienības rindās.

Mača 26. minūtē Kleinheizlers izdarīja sitienu no soda laukuma stūra. Norvēģijas izlases vārtsargs Erjans Nīlands aizskāra bumbu, taču tā atsitās pret zemi un ielidoja vārtos.

Turpinājumā aktīvāk uzbruka mājinieki, tomēr viņu centieni izlīdzināt rezultātu bija nesekmīgi. Savukārt jau otrajā puslaikā norvēģi dominēja laukumā un kontrolēja bumbu, taču spēles rezultātu viņiem izlīdzināt neizdevās un uzvaru ar 1:0 izcīnīja Ungārija.

Zīmīgi, ka 39 gadus vecais Ungārijas izlases vārtsargs Gābors Kirājs aizvadīja savu simto spēli valstsvienībā. Par vienu spēli vairāk ir tikai 20. gadsimta pirmās puses Ungārijas valstsvienības pussargam Jožefam Božikam.

Atbildes spēle tiks aizvadīta pēc trim dienām Ungārijā. Finālturnīrā iekļūs uzvarētājs divu spēļu summā.

Ungārija ir Latvijas izlases pretiniece 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas ciklā, kas sāksies nākamā gada septembrī. Bez Ungārijas Latvijai būs jāspēkojas vēl ar Portugāli, Šveici, Farēru salām un Andoru.