Ungārijas futbolisti arī otrajā EČ izslēgšanas kārtas spēle uzveic Norvēģiju un iekļūst finālturnīrā

Ungārijas futbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra “play-off” kārtas atbildes spēlē svētdien savā laukumā ar 2:1 (1:0) uzveica Norvēģiju, kvalificējoties finālturnīram. Pirmajā spēlē ungāri bija pārāki ar 1:0, tādējādi divu maču summā viņi bija pārāki ar 3:1.

Spēles rezultātu 14. minūtē atklāja Ungārijas valstsvienības uzbrucējs Tamāšs Priškins. Saņemdams tālu piespēli, viņš pa laukuma kreiso malu devās soda laukuma virzienā, kur apmānīja divus Norvēģijas spēlētājus un skaisti raidīja bumbu vārtos.

Turpinājumā bumbu vairāk kontrolēja Norvēģijas futbolisti, taču pirmajā puslaikā izlīdzinājumu panākt viņiem neizdevās. Arī otrajā puslaikā viesi vairāk dominēja laukumā, tomēr rezultatīvi noslēgt uzbrukumus viņi nespēja.

Turklāt septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām norvēģu pussargs Markuss Henriksens raidīja bumbu savos vārtos. Tiesa, četras minūtes vēlāk viņš savu kļūdu laboja un vienus vārtus atguva. Tomēr uzvaru ar 2:1 izcīnīja ungāri, kuri nodrošināja ceļazīmi uz nākamā gada Eiropas čempionāta finālturnīru. Iepriekšējo reizi Ungārija spēlēja finālturnīrā pirms 33 gadiem, kad izcīnīja ceturto vietu.

Jau vēstīts, ka piektdien “play-off” kārtas pirmajā spēlē Bosnija un Hercegovina savā laukumā nospēlēja 1:1 ar Īriju. Savukārt sestdien Ukraina savā laukumā ar 2:0 pieveica Slovēniju, bet zviedri savu skatītāju priekšā ar 2:1 pārspēja Dāniju. Pirmdien Īrija viesosies pie bosniešiem, bet otrdien Slovēnija savā laukumā uzņems Ukrainu, kamēr dāņi viesos lūkos atspēlēties pret Zviedriju.